AIM logo
aim.ee Avaleht
 

Suur GRUUSIA suusareis
Bakuriani ja Gudauri - koos õhtusöökidega

Kohad täis

Reisikava 2024:

Laupäev, 17.veebruar: Turkish Airi lennuk väljub Tallinnast kell 18:40 ja peale vahemaandumist ning lennuki vahetamist Istanbulis maandub lennuk Tbilisis 18.veebruaril kell 4:10. Peale passiformaalsusi ja pagasi kättesaamist istume bussi ja sõidame Bakurianisse (sõit u. 4 tundi). 

Bakurianis majutume hotelli Amadeus 2-kohalistesse tubadesse ning kohe ootab meid ka hommikusöök.

Pühapäevast teisipäevani:

Suusapäevad Bakuriani suusakuurordi kolmes suusakeskuses- Didveli, Kokhta, Mitarbi. Bakuriani linnakesest viib mägedele skibus, kuid ka taksosõit on odav. Soovi korral saab tellida oma skibusi otse hotelli ukse ette, tervele grupile korraga. Varustust saab laenutada mäelt, kassade juurest. Ühe päeva mäepilet täiskasvanule maksab u 15 eurot (ei sisaldu reisihinnas, igaüks ostab ise kohapealt).

Bakuriani on ajalooline suusakuurort Gruusia keskosas, Borjomi lähistel. Bakuriani oli 1970-80-ndatel Nõukogude Liidu talisportlaste üks peamisi treeningpaiku, kus lisaks mäesuusatamisele on au sees olnud ka bobikelgutamine. Bakuriani linnake asub 1700 m kõrgusel ning suusamägede kõrgemad otsad 2700 m kõrgusel merepinnast. Peale suusapäevasid saab nautida kohalikku külaelu, osta suveniire, külastada restorane jm.

Bakurianikaart

Hotellis on hommiku- ja õhtusöögid. Lisatasu eest võimalus tellida saun.

Kolmapäev, 21.02. hommikupoolikul start Gudauri suusakuurortisse. Kokku sõit u 6 tundi, teel võib teha peatusi huvipakkuvates kohtades (nt Borjomi linn ja mineraalveeallikas, Gori linn, vana pealinn Mtskheta, Ananuri kirik, Gruusia sõjatee).

Õhtul majutus Gudauri suusakeskuse hotelli Seven 2-kohalistesse tubadesse; õhtusöök. Hotellis on hommiku- ja õhtusöögid. 

22.-26.veebruar: Veedame VIIS suusapäeva Gruusia suurimas ja kaasaegseimas, Gudauri suusakeskuses. Varustust saab laenutada suusakeskusest. Ühe päeva mäepilet täiskasvanule maksab u 15 eurot, 3-päeva pilet u 40 eurot (ei sisaldu reisihinnas, igaüks ostab ise kohapealt).

Gudauri suusakeskus asub Gruusia põhjaosas, Suur-Kaukasuse ahelikus, kõrguste vahemikus 2000 m - 3276 m. Keskuses on 6 tooltõstukit, üks gondel, 4 lohistit. Meie hotell asub suusaraja ääres, ski in, ski out.

Lisatasu eest on võimalik võtta ka Heliski, või teha suusatamise asemel hoopis ekskursioonipäev: Gruusia Sõjatee, Kazbegi küla, Gergeti klooster Kazbegi mäe jalamil, poolepäevane mägimatk...


Gudauri suusakeskus    

Teisipäev, 27.veebruar kohe peale varast hommikusööki viib buss Tbilisi lennuväljale. Turkish Air'i lennuk lahkub kell 11:55 ja peale vahemaandumist ning lennukivahetust Istanbulis jõuame tagasi Tallinnasse kell 17:50

Grupijuht: Mirjam

Reisipaketi hind:   1295 €/in

püsikliendile:  1275.- €

kuldkliendile 1250.- €

Hinna sees:

 • lennukipiletid Tallinn-Istanbul-Tbilisi ja tagasi vastavalt ülaltoodud lennukavale, Lennupileti hinna sees äraantav pagas kuni 23 kg ja suusapagas kuni 23 kg.;
 • transfeerid suusakuurortidesse Bakuriani ja Gudauri ning tagasi lennujaama;
 • majutus reeglina kahekohalistes tubades vastavalt reisikavale koos hommiku- ja õhtusöökidega;
 • tutvumine Borjomi, Mtskheta jm. teele jäävate paikadega
 • kogenud reisisaatja igakülgne abi 

Lisatasu eest:

 •  
 • Mäepiletid erinevates suusakeskustes (~15 eur/päev);
 • Igasugune varustuse rent (~15 eur/päev) ja vajadusel kohalike instruktorite abi;
 • päevased söögid-joogid;
 • Lisaekskursioonid (~10-20 eur/in), saunad Bakurianis (~10 eur/in);
 • Reisikindlustus.

Kindlustus:

Kindlasti soovitame suusareisile minnes teha mäesuusa lisariskiga tervisekindlustus ja ka reisitõrkekindlustus.

Meie vahendame Salva Kindlustust -10%!

Küsi kindlustuse hinnapakkumist: aim@aim.ee.

Euroopa ravikindlustuskaart Gruusias ei kehti!

Broneerimine:

 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis on kindel, et koht bussis on olemas ja meil on ka huviliste kohta info.
 • Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab Sinuni ka broneeringu kinnitus ja enne reisi ka veidi täpsem reisiinfo. Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid kurjasti ja ei jaga seda infot kolmandatele isikutele;
 • kui broneerite mitu reisijat ilma veebilehitsejat vahepeal sulgemata, siis näeme neid ühe broneeringu all ja oskame tubade jaotust arvestada;
 • kui broneerite end eraldi, palume märkustesse kirjutada, kellega koos majutuda soovite.

Maksmine:

 • Palume maksta mitte enne, kui olete saanud arve! 
 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

Soodustused:

 • Püsiklient:  Reisija, kes on meiega käinud varem vähemalt 2 (KAKS) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooskul.
 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 10 (KÜMME) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.

NB!   Gruusiasse reisimiseks on vajalik kehtiv pass.

LUMISTE KOHTUMISTENI!

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 221 150