AIM logo
aim.ee Avaleht
 

AUSTRIA - karnevalinädala suusareis
MAYRHOFEN ja ZILLERTAL

Kohad täis

 

P1130315

Reisikirjeldus 2023

Reede, 9.veebruar: Buss väljub Tallinnast, Järve Selveri parklast kell 6:00 ja Pärnu Kaubamajaka parklast ca kell 7:45; edasi peatus Ikla kantiinis ning sõidame peatustega läbi Baltimaade ja Poola; Hilisõhtul majutume hotelli Poolas.

Laupäev, 10.veebruar: peale hommikusööki jätkame sõitu. Õhtuks jõuame Zillertali orgu, kus majutume Mayrhofeni kesklinnas: Landhotel Rauchenwalderhof  ca 300 m kaugusel Penkeni tõstukist.

NB! Kellele paremini sobib lennureis, siis võime peale võtta ka Müncheni lennujaama busside parklast 10.veebruaril, ca kell 18.00! Sel juhul muidugi kiirustage registreerimisega ja lennupiletite ostmisega, sest need kallinevad aja jooksul! 

Pühapäevast Reedeni Veedame KUUS suusapäeva Zillertali orus - Penken, Ahorn, Zillertal Arena, HochZillertal ja muidugi Hintertux!  Hotellist ca 100 meetri kaugusel on ka skibussi peatus ning ca 1 km kaugusel rongijaam!

KARNEVALINÄDALAL (meie vastlad) on mägedele oodata tavalisest kirevamat seltskonda...

Laupäev, 17.veebruar: peale varast hommikusööki alustame koduteed läbi Austria, Tšehhi ja Poola ja õhtul jääme hotelli Poolas.

Lennukiga kojunaasemiseks viime soovijad Müncheni lennujaama, ca kell 10:00.

Pühapäev, 18.veebruar: peale hommikusööki jätkame taas koduteed läbi Poola ja Baltimaade ning õhtuks oleme tagasi kodus.

Parvejuht: Uku

Reisipaketi hind:   895.- €

püsikliendile:  875.- €

Kuldkliendile 850.- €

 

Hinna sees:

 • bussisõit mugavustega turismibussis
 • 2 ööd Poola hotellis koos hommikusöökidega
 • 6 ööd hotellis Rauchenwalderhof koos hommikusöökidega, reeglina kahekohalises toas (soovil võimalik kolmekohaline)
 • kogenud parvejuhi igakülgne abi

Lisatasu eest:

 • Zillertali 6-päeva Superskipass
 • Suusa- ja lumelauavarustuse laenutus 
 • Ühekohalise toa lisatasu.
 • Reisikindlustus

Kindlustus:

Kindlasti soovitame suusareisile minnes teha kõrgendatud riskiga tervisekindlustus koos reisitõrkekindlustusega, mis kaitseb teie tehtud kulutusi nii enne reisi - peale ettemaksu tasumist, kui ka reisi ajal! 

Meie vahendame Salva Kindlustust, -10%:  

Kui võtate kindlustuse mujalt, siis jälgige, et oleks kaetud ka reisitõrge, covid-kaitse ja suusareisi (kõrgendatud riskiga tegevuse) lisarisk.

Euroopa ravikindlustuskaart tagab teile küll esmaabi riiklikus haiglas, aga mitte visiiditasu, haigla päevatasu, transporti jms. Pealegi on lähim riiklik haigla Mayrhofenist 30 km kaugusel!                                 Kindlustus versus Ravikindlustuskaart vt.siit 
Tervisekindlustusele lisaks on võimalik teha ka pagasikindlustus. Küsi pakkumist aim@aim.ee.

Maksmine:

 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis on kindel, et koht bussis on olemas. Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab ka arve ja enne reisi veidi täpsem reisiinfo.
 • Enne maksmist palume oodata arvet!
 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

NB! Soodustused:

 • Püsiklient:  Reisija, kes on meiega käinud varem vähemalt 2 (KAKS) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooskul.
 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 10(KÜMME) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.

NB!   Austriasse saab EV kodanik kehtiva passi või ID kaardiga.

LUMISTE KOHTUMISTENI !

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 221 150