AIM logo
aim.ee Avaleht
 

UKRAINA -läbi Viljandi
Karpaatide parim suusakeskus - BUKOVEL
Hotell tõstukite juures

Kohad täis

Pidevalt uuenev info Ukrainasse reisimise kohta: Eesti Välisministeeriumi veebilehel: vt. Reisitargalt ja vt. Ukraina ametlikul veebilehel

Täielikult vaktsineeritud saavad riiki siseneda ilma testita!

Mittevaktsineeritud peavad esitama max 72 h varem tehtud PCR, või antigeeni testi negatiivse tulemuse ja alla laadima Vdoma app-i, lisaks peavad nad tegema saabumise järgselt kohe antigeeni kiirtesti!

  

Reisikirjeldus 2022

Laupäev, 19. veebruar – buss väljub Tallinnast varahommikul, sõit läheb Viljandi ja Häädemeeste kaudu Ikla piiripunkti! Lõunapeatus Leedus. Õhtu hakul ületame Poola piiri ning majutume hotelli Poolas.

Pühapäev, 20. veebruar – peale hommikusööki jätkame sõitu läbi Poola, peatudes teel bensukas, kus asub ka McDonalds; keskpäeval ületame Ukraina piiri ning liigume edasi läbi Lvivi Karpaatidesse; õhtuks Bukoveli suusakeskusesse, kus majutume hotelli Skilandhouse, ca 100 meetrit nr. 1 tõstukist! Reeglina kahekohalised toad; Hotellis on oma käsitööõlle vabrik koos restoraniga ning ainulaadne ÕLLE-SPA ja -Saun. 

  

Esmaspäevast reedeni veedame viis sisukat päeva Bukovelis - Ukraina kaasaegseimas ja suurimas suusakeskuses.

Ilusa ilma puhul käime siiski ühel päeval ka Drahobrati suusakeskuses - Ukraina kõrgeim, aga arengus toppama jäänud suusakeskus, enamasti meeldib freerideritele ning nostalgia otsijatele.  Sinna viivad meid nostalgilised, inimeste veoks kohandatud GAZ-66 veokid.

  

Laupäeval, 26. veebruaril – peale hommikusööki alustame koduteed läbi Ukraina ja Poola, öömajale jääme taas hotelli Poolas, kus puhkame pikast sõidupäevast;

Pühapäeval, 27.veebruaril - peale hommikusööki jätkame koduteed läbi Poola ja Baltimaade ning õhtuks jõuame tagasi Eestisse.

Reisipaketi hind:   495.- €

Püsikliendile:  480.- €

Kuldkliendile 460.- €

Hinna sees:

 • bussisõit mugavustega turismibussis, arvestatud on ka oma suusavarustuse kaasavõtmisega;
 • nii minekul kui tagasiteel hotellimajutus Poolas koos hommikusöögiga;
 • 6 ööd Hotellis Skilandhouse otse suusatõstukite kõrval koos hommikusöökidega;
 • kogenud parvejuhi igakülgne abi

Lisatasu

 • Majutus Bukovelis 1-kohalises toas: +180 €/in;
 • Majutus Bukovelis apartmendis kahekesi +220 €/appartment;
 • Lõuna- ja õhtusöögid:
 • Mäepiletid Bukovelis ja Dragobratis, vajadusel varustuse rent ja kohalike instruktorite abi;
 • Reisikindlustuse (Ukrainas aktsepteeritud) omamine on KOHUSTUSLIK !

Reisikindlustus:

Ukraina nõuab riiki sisenemisel reisikindlustust, mis katab kõik Covidisse haigestumisega seotud reisikulud. Loe..

Meie vahendame Salva Kindlustust soodustusega -10%

Hinnad: 7.- 29.a. 35€, 30.-69.a. 38€, 70-79.a. 68€.

Salva katab ka COVID-19 viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud välismaal ning kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui teil diagnoositakse viirus enne reisi Eestis.

Viiruse diagnoosimisel välismaal on kaetud ka karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumus kuni 1500,-

Endiselt ei ole kaetud kulud, mis puudutavad lendude ja reisi tühistamist ning riigipiiride sulgemist viiruse tõttu.

Broneerimine:

 • NB! Kuna sama reis jäi möödunud aastal seoses reisipiirangutega toimumata, siis on eelisjärjekord neil, kes juba aasta tagasi ettemaksu tegid! 
 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis on kindel, et koht bussis on olemas ja meil on ka huviliste kohta info.
 • Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab Sinuni ka broneeringu kinnitus ja enne reisi ka veidi täpsem reisiinfo. Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid kurjasti ja ei jaga seda infot kolmandatele isikutele;
 • Broneerides mitu reisijat ilma veebilehitsejat vahepeal sulgemata, siis näeme neid ühe broneeringu all ja oskame tubade jaotust arvestada;
 • Kui broneerite end eraldi, palume märkustesse kirjutada, kellega koos majutuda soovite.

Maksmine:

 •  Ettemaksuga ära kiirusta. Kui on aeg maksta, saadame arve!

 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

Soodustused:

 • Püsiklient:  Reisija, kes on meiega käinud varem vähemalt 2 (KAKS) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooskul.
 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 10 (KÜMME) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.

NB!   Ukrainasse saab EV kodanik kehtiva passiga.

LUMISTE KOHTUMISTENI !

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 221 150