AIM logo
aim.ee Avaleht
 

GRUUSIA suusareis
Bakuriani ja Gudauri

Alles kuni 20 kohta

Riiki sisenemiseks on kolm tingimust:

1) COVID tõend vaktsineerimiste kohta,

2) 100 päeva pärast läbipõdemist+1 vaktsiin ja

3) mittevaktsineeritud - max 72h vanune negatiivne PCR-test + eelneva 14 päeva reisimiste ajaloo avalduse vorm + 3.päeval kohapeal uus test.

Täpsem info on SIIN ja SIIN

Reisikava 2022

Reede, 11.02: kogunemine Tallinna lennujaamas õhtul kell 19:30...20:00, check in; Air Balticu lennuk väljub kell 21:35 ja peale ümberistumist Riias jõuame Tbilisisse järgmisel varahommikul kell 4:35

Laupäev, 12.02: peale Tbilisisse jõudmist viib buss meid kõigepealt kesklinna hommikusöögile ning edasi juba otse Bakurianisse (sõit u 4 tundi) kus majutume hotelli Amadeus 2-kohalistes tubades. Hotellis on hommiku- ja õhtusöögid. Lisatasu eest võimalus tellida saun.

Peale väikest puhkust võimalik minna kohe mäele, suusalaenutusse, tutvuda linnaga...

Pühapäev ja Esmaspäev: Veel kaks suusapäeva Bakuriani suusakuurordis, kus on valik kolme keskuse vahel- Didveli, Kokhta, Mitarbi. Bakuriani linnakesest viib mägedele skibus, kuid ka taksosõit on odav. Soovi korral saab tellida oma skibusi otse hotelli ukse ette, tervele grupile korraga. Varustust saab laenutada mäelt, kassade juurest. Ühe päeva mäepilet täiskasvanule maksab u 15 eurot (ei sisaldu reisihinnas, igaüks ostab ise kohapealt).

Bakuriani on ajalooline suusakuurort Gruusia keskosas, Borjomi lähistel. Bakuriani oli 1970-80-ndatel Nõukogude Liidu talisportlaste üks peamisi treeningpaiku, kus lisaks mäesuusatamisele on au sees olnud ka bobikelgutamine. Bakuriani linnake asub 1700 m kõrgusel ning suusamägede kõrgemad otsad 2700 m kõrgusel merepinnast. Peale suusapäevasid saab nautida kohalikku külaelu, osta suveniire, külastada restorane jm.

Bakurianikaart

Teisipäev, 15.02: hommikupoolikul start Gudauri suusakuurortisse. Kokku sõit u 6 tundi, teel võib teha peatusi huvipakkuvates kohtades (nt Borjomi linn ja mineraalveeallikas, Gori linn, vana pealinn Mtskheta, Ananuri kirik, Gruusia sõjatee).

Õhtul majutus Gudauri suusakeskuse hotelli Carpe Diem 2-kohalistesse tubadesse; Hotellis on hinnas vaid hommikusöögid. Hotell asub keskmisest tõstukist 100 m kaugusel suusaraja ääres - ski-in, ski-out. Õhtusöögid saab tellida lisatasu eest samas hotellis või teistes lähedalasuvates söögikohtades.

Kolmapäevast reedeni: Kolm suusapäeva Gruusia kaasaegseimas, Gudauri suusakeskuses. Varustust saab laenutada suusakeskusest. Ühe päeva mäepilet täiskasvanule maksab u 15 eurot, 3-päeva pilet u 40 eurot (ei sisaldu reisihinnas, igaüks ostab ise kohapealt).

Gudauri suusakeskus asub Gruusia põhjaosas, Suur-Kaukasuse ahelikus, kõrguste vahemikus 2000 m - 3276 m. Keskuses on 6 suusatõstuit, üks gondel, 4 lohistit. Hotell asub kohe suusaraja ääres.

Lisatasu eest on võimalik võtta suusatamise asemel ekskursioonipäev: Gruusia Sõjatee, Kazbegi küla, Gergeti klooster Kazbegi mäe jalamil, poolepäevane mägimatk...


Gudauri suusakeskus   

Reede, 18.02 Hommikupoolikul võimalik veel suusatada. Gudaurist lahkumise kellaaeg ja päevakava vastavalt grupi eelistustele. Võimalik teha peatusi huvipakkuvates kohtades Gruusia sõjateel, Gruusia vanas pealinnas Mtskhetas. Õhtul tutvume Tbilisi vanalinnaga. Majutus Tbilisi vanalinnas.

Laupäev, 19.02 äratus u 02:30, varahommikune lennujaama minek. Air Baltic toob meid tagasi Tallinnasse peale ümberistumist Riias juba kella üheksaks hommikul.

Grupijuht: Mirjam

 

Reisipaketi hind:   890.- €

püsikliendile:  870.- €

kuldkliendile 850.- €

Hinna sees:

 • Lennupiletid - Air Balticuga edasi-tagasi, hinna sees äraantav pagas kuni 30 kg 
 • transfeerid suusakuurortidesse Bakuriani ja Gudauri ning tagasi lennujaama
 • majutus kahekohalistes tubades vastavalt reisikavale: Bakurianis koos hommiku- ja õhtusöökidega, Gudauris hommikusöökidega;
 • Majutus Tbilisis 2- või 3-kohalistes tubades
 • tutvumine Mtskheta ja Tbilisi jm teele jäävate paikadega
 • kogenud reisisaatja igakülgne abi 

Lisatasu eest:

 • Lisaekskursioonid (~10-20 eur/in), saunad Bakurianis (~10 eur/in)
 • Viimane õhtusöök Tbilisis, päevased söögid mäel
 • Mäepiletid erinevates suusakeskustes (~15 eur/päev)
 • Igasugune varustuse rent (~15 eur/päev) ja vajadusel kohalike instruktorite abi
 • Soovil võib viibimist Gudauris või Tbilisis ka pikendada, sel juhul jäädakse tagasiteel lihtsalt grupist maha.
 • Reisikindlustus: 7.-18.a. 44€, 19.-29.a. 43€, 30.-69.a. 48€.

Kindlustus:

Kindlasti soovitame suusareisile minnes teha mäesuusa lisariskiga tervisekindlustus ja ka reisitõrkekindlustus.

Meie vahendame Salva Kindlustust, kes nüüdsest katab ka COVID-19 viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud välismaal ning kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositi viirus enne reisi Eestis. 

 Viiruse diagnoosimisel välismaal on kaetud ka garantiini sattumise korral lisakulud majutusele ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumus kuni 1500,-

Endiselt ei ole kaetud kulud, mis puudutavad lendude ja reisi tühistamist ning riigipiiride sulgemist viiruse tõttu.

  Küsi kindlustuse hinnapakkumist: aim@aim.ee.

Euroopa ravikindlustuskaart Gruusias ei kehti!

Broneerimine:

 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis on kindel, et koht bussis on olemas ja meil on ka huviliste kohta info.
 • Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab Sinuni ka broneeringu kinnitus ja enne reisi ka veidi täpsem reisiinfo. Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid kurjasti ja ei jaga seda infot kolmandatele isikutele;
 • kui broneerite mitu reisijat ilma veebilehitsejat vahepeal sulgemata, siis näeme neid ühe broneeringu all ja oskame tubade jaotust arvestada;
 • kui broneerite end eraldi, palume märkustesse kirjutada, kellega koos majutuda soovite.

NB!   Gruusiasse reisimiseks on vajalik kehtiv PASS.

Maksmine:

 • NB!  Ettemaksuga pole vaja kiirustada - saadame arve!

 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

Soodustused:

 • Püsiklient:  Reisija, kes on meiega käinud varem vähemalt 2 (KAKS) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooskul.
 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 10 (KÜMME) korda.

*Seoses pandeemiast tingitud keeruliste oludega võib tulla reisikavas väiksemaid muudatusi (nt lennugraafiku muutuste, või hotellide tõttu). Anname muudatustest teada kõigile registreerunuile.

LUMISTE KOHTUMISTENI JA OLGE TERVED!

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 221 150