AIM logo
aim.ee Avaleht
 

UKRAINA
Karpaatide parim suusakeskus - BUKOVEL
Hotell tõstukite juures!

Alles kuni 20 kohta

           Reisikirjeldus 2021

Kuni 24. jaanuarini 2021 kehtivad Ukrainas ajutised karantiinipiirangud, kuid Ukraina piirid jäävad avatuks ja ka hotellid on avatud!

Kuna eesti asub kroonviiruse näitajate poolest "punases tsoonis", siis Eestist saabujatel on kohustus ette näidata kroonviiruse PCR-test, mis on tehtud mitte rohkem kui 48 tundi enne piiriületust! Ukrainasse sisenemiseks peab olema ette näidata ka reisikindlustus, mis garanteerib ravikulude katmise kroonviirusse nakatumise puhul!

Informatsioon reeglite kohta Ukrainasse reisimisel ja selle lihtsustatud variant... info kroonviiruse leviku kohta Ukrainas

Laupäev, 20. veebruar – buss väljub Tallinnast varahommikul, sõit läheb Viljandi ja Uulu kaudu Ikla piiripunkti! Seejärel sõidame juba läbi Baltimaade; õhtu hakul ületame Poola piiri ning hilisõhtul majutume hotelli Poolas, kus puhkame pikast sõidupäevast;

Pühapäev, 21. veebruar – peale hommikusööki jätkame sõitu läbi Poola, peatudes teel bensukas, kus asub ka McDonalds; keskpäeval ületame Ukraina piiri ning liigume edasi läbi Lvivi Karpaatidesse; õhtuks Bukoveli suusakeskusesse, kus majutume hotelli Skilandhouse, ca 100 meetrit nr. 1 tõstukist! ; Hotellis on oma käsitööõlle vabrik koos restoraniga ning ainulaadne ÕLLESPA ja -Saun. Hotellis on kahekohalised toad juba broneeritud, seega pakkumisel on veel võimalik majutuda apartmentides- kahekesi lisatasu eest, kolmekesi ilma lisatasuta, neljakesi apartmendis 40€ tavahinnast soodsamalt!

NB! Kes soovib pigem lennata ning siis meie grupiga liituda, oleks võimalik seda teha LOT lendudega Lvivi, vahemaandumisega Varssavis! Meie buss saab läbisõidul Lvivist teid pühapäeva, 21.veebruaril ca. kell 16:00 peale võtta! Sinnalend sobiks näiteks: 21.02.2021. kell 9:20...15:00

  

Esmaspäevast reedeni veedame viis sisukat päeva Bukovelis - Ukraina kaasaegseimas ja suurimas suusakeskuses.

Ilusa ilma puhul käime siiski ühel päeval ka Drahobrati suusakeskuses - Ukraina kõrgeim, aga arengus toppama jäänud suusakeskus, enamasti meeldib freerideritele ning nostalgia otsijatele.  Sinna viivad meid nostalgilised, inimeste veoks kohandatud GAZ-66 veokid.

  

Laupäeval, 27. veebruaril – peale hommikusööki alustame koduteed läbi Ukraina ja Poola, öömajale jääme taas hotelli Poolas, kus puhkame pikast sõidupäevast;

NB! Lennukiga liitujatele sobivad lennud oleks näiteks LOT-iga 27.02.2021. kell 18:50...22:50.

Pühapäeval, 28.veebruaril - peale hommikusööki jätkame koduteed läbi Poola ja Baltimaade ning õhtuks jõuame tagasi Eestisse.

Reisipaketi hind:   490.- €

Püsikliendile:  475.- €

Kuldkliendile 460.- €

NB! Kuna toad meie poolt valitud hotellis on limiteeritud, siis saavad need ühel ajal otsa ja edasine reisi hind selgub vastavalt uue hotelli leidmisele töö käigus!  

Hinna sees:

 • bussisõit mugavustega turismibussis, arvestatud on ka oma suusavarustuse kaasavõtmisega;
 • teel, nii minekul kui tagasiteel hotellimajutus Poolas koos hommikusöögiga;
 • 6 ööd Hotellis Skilandhouse otse suusatõstukite kõrval koos hommikusöökidega;
 • kogenud parvejuhi igakülgne abi

Lisatasu

 • Majutus Bukovelis 1-kohalises toas: +150 €/in;
 • Majutus Bukovelis apartmendis kahekesi +90€/in;
 • Lõuna- ja õhtusöögid:
 • Mäepiletid Bukovelis ja Dragobratis, vajadusel varustuse rent ja kohalike instruktorite abi;
 • Reisikindlustus

Reisikindlustus:

Kindlasti soovitame suusareisile minnes teha kõrgendatud riskiga tervisekindlustus koos reisitõrkekindlustusega, mis kaitseb teie tehtud kulutusi nii enne reisi - peale ettemaksu tasumist, kui ka reisi ajal! 

Meie vahendame Salva Kindlustust soodustusega -10%

Salva katab nüüdsest ka COVID-19 viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud välismaal ning kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui teil diagnoositakse viirus enne reisi Eestis.

Viiruse diagnoosimisel välismaal on kaetud ka karantiini sattumise korral lisakulutused majutusele ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumus kuni 1500,-

Endiselt ei ole kaetud kulud, mis puudutab lendude ja reisi tühistamist ja riigipiiride sulgemist viiruse tõttu.

9-päevase tervisekindlustuse hind meilt koos reisitõrkekindlustusega:

 • 7...18-aastasele -   € 24,50
 • 19...64-aastasele - € 24
 • üle 65-aastasele -  € 36,80

Euroopa ravikindlustuskaart tagab teile küll esmaabi, aga mitte visiiditasu, haigla päevatasu, lisatransporti jms.                         

Kindlustus versus Ravikindlustuskaart vt.siit

Broneerimine:

 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis on kindel, et koht bussis on olemas ja meil on ka huviliste kohta info.
 • Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab Sinuni ka broneeringu kinnitus ja enne reisi ka veidi täpsem reisiinfo. Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid kurjasti ja ei jaga seda infot kolmandatele isikutele;
 • kui broneerite mitu reisijat ilma veebilehitsejat vahepeal sulgemata, siis näeme neid ühe broneeringu all ja oskame tubade jaotust arvestada;
 • kui broneerite end eraldi, palume märkustesse kirjutada, kellega koos majutuda soovite.

Maksmine:

 •  Kuna Bukoveli hotell nõuab tubade eest ettemaksu, palume sellele reisile maksta ettemaks 100€ kohe peale broneerimist- siis on koht selles hotellis kindlustatud!
 • Lõppsumma palume tasuda 1.veebruariks, vastavalt meie poolt saadetud arvele!
 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

Soodustused:

 • Püsiklient:  Reisija, kes on meiega käinud varem vähemalt 2 (KAKS) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooskul.
 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 10 (KÜMME) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.

NB!   Ukrainasse saab EV kodanik kehtiva passiga.

LUMISTE KOHTUMISTENI !

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 221 150