AIM logo
aim.ee Avaleht
 

GRUUSIA Bakuriani ja Gudauri
suusareis 2021- jäi ära

Reisikava 2021:

Laupäev, 6.02: Kogunemine Tallinna lennujaamas kell 08:00. Lend Tallinnast Riia kaudu Tbilisisse, 09:50 - 19:45.

NB! Kuna reisipaketi hinnas lennupileti hind ei sisaldu, võib iseseisvalt valida ka mõne teise lennu, mis saabub enam-vähem samaaegselt. Meiega koos saab lennata Air Balticuga, Riia kaudu.

Lennujaamas on vastas buss, mis viib otse Bakurianisse (sõit u 4 tundi). 

Bakurianis majutus hotelli Amadeus, 2-kohalistes tubades. Hotellis on hommiku- ja õhtusöögid. Lisatasu eest võimalus tellida saun.

7.-8.02: Kaks suusapäeva Bakuriani suusakuurordi kolmes suusakeskuses- Didveli, Kokhta, Mitarbi. Bakuriani linnakesest viib mägedele skibus, kuid ka taksosõit on odav. Soovi korral saab tellida oma skibusi otse hotelli ukse ette, tervele grupile korraga. Varustust saab laenutada mäelt, kassade juurest. Ühe päeva mäepilet täiskasvanule maksab u 15 eurot (ei sisaldu reisihinnas, igaüks ostab ise kohapealt).

Bakuriani on ajalooline suusakuurort Gruusia keskosas, Borjomi lähistel. Bakuriani oli 1970-80-ndatel Nõukogude Liidu talisportlaste üks peamisi treeningpaiku, kus lisaks mäesuusatamisele on au sees olnud ka bobikelgutamine. Bakuriani linnake asub 1700 m kõrgusel ning suusamägede kõrgemad otsad 2700 m kõrgusel merepinnast. Peale suusapäevasid saab nautida kohalikku külaelu, osta suveniire, külastada restorane jm.

Bakurianikaart

Teisipäev, 9.02 hommikupoolikul start Gudauri suusakuurortisse. Kokku sõit u 6 tundi, teel võib teha peatusi huvipakkuvates kohtades (nt Borjomi linn ja mineraalveeallikas, Gori linn, vana pealinn Mtskheta, Ananuri kirik, Gruusia sõjatee).

Õhtul majutus Gudauri suusakeskuse hotelli Alpina 2-kohalistesse tubadesse; õhtusöök. Hotellis on hommiku- ja õhtusöögid. Hotell asub suusaraja ääres, ski in, ski out.

10.-13.02: Kolm-neli suusapäeva Gruusia kaasaegseimas, Gudauri suusakeskuses. Varustust saab laenutada suusakeskusest. Ühe päeva mäepilet täiskasvanule maksab u 15 eurot, 3-päeva pilet u 40 eurot (ei sisaldu reisihinnas, igaüks ostab ise kohapealt).

Gudauri suusakeskus asub Gruusia põhjaosas, Suur-Kaukasuse ahelikus, kõrguste vahemikus 2000 m - 3276 m. Keskuses on 6 suusatõstuit, üks gondel, 4 lohistit. Hotell asub kohe suusaraja ääres.

Lisatasu eest on võimalik võtta suusatamise asemel ekskursioonipäev: Gruusia Sõjatee, Kazbegi küla, Gergeti klooster Kazbegi mäe jalamil, poolepäevane mägimatk...


Gudauri suusakeskus  

Laupäev, 13.02 viib buss Tbilisisse. Gudaurist lahkumise kellaaeg ja päevakava vastavalt grupi eelistustele. Võimalik teha peatusi huvipakkuvates kohtades Gruusia sõjateel, Gruusia vanas pealinnas Mtskhetas, Tbilisi vanalinnas.

Lend Riia kaudu Tallinnasse 20:45 - 00:05.

 

 

Grupijuht: Mirjam

 

Reisipaketi hind:   720.- €

püsikliendile:  705.- €

kuldkliendile 690.- €

Hinna sees:

 • transfeerid suusakuurortidesse Bakuriani ja Gudauri ning tagasi lennujaama
 • majutus kahekohalistes tubades vastavalt reisikavale koos hommiku- ja õhtusöökidega
 • tutvumine Mtskheta ja Tbilisi jm teele jäävate paikadega
 • kogenud reisisaatja igakülgne abi 

Lisatasu eest:

 • Lennupiletid - saame pakkuda Air Balticu pileteid edasi-tagasi hinnaga 323 €. Lennupileti hinna sees äraantav pagas kuni 30 kg ja suusapagas kuni 23 kg.
 • Lisaekskursioonid (~10-20 eur/in), saunad Bakurianis (~10 eur/in)
 • Viimane õhtusöök Tbilisis, päevased söögid mäel
 • Mäepiletid erinevates suusakeskustes (~15 eur/päev)
 • Igasugune varustuse rent (~15 eur/päev) ja vajadusel kohalike instruktorite abi
 • Soovil võib viibimist Gudauris või Tbilisis ka pikendada, sel juhul jäädakse tagasiteel lihtsalt grupist maha.
 • Reisikindlustus

Kindlustus:

Kindlasti soovitame suusareisile minnes teha mäesuusa lisariskiga tervisekindlustus ja ka reisitõrkekindlustus.

Meie vahendame Salva Kindlustust, kes nüüdsest katab ka COVID-19 viirusesse nakatumise tõttu tekkinud ravikulud välismaal ning kasutamata reisipaketi maksumuse juhul, kui kindlustatul diagnoositi viirus enne reisi Eestis. 

 Viiruse diagnoosimisel välismaal on kaetud ka garantiini sattumise korral lisakulud majutusele ning vajadusel uute tagasisõidupiletite maksumus kuni 1500,-

Endiselt ei ole kaetud kulud, mis puudutavad lendude ja reisi tühistamist ning riigipiiride sulgemist viiruse tõttu.

  Küsi kindlustuse hinnapakkumist: aim@aim.ee.

Euroopa ravikindlustuskaart Gruusias ei kehti!

Broneerimine:

 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis on kindel, et koht bussis on olemas ja meil on ka huviliste kohta info.
 • Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab Sinuni ka broneeringu kinnitus ja enne reisi ka veidi täpsem reisiinfo. Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid kurjasti ja ei jaga seda infot kolmandatele isikutele;
 • kui broneerite mitu reisijat ilma veebilehitsejat vahepeal sulgemata, siis näeme neid ühe broneeringu all ja oskame tubade jaotust arvestada;
 • kui broneerite end eraldi, palume märkustesse kirjutada, kellega koos majutuda soovite.

NB!   Gruusiasse reisimiseks on vajalik kehtiv pass.

Maksmine:

 •  NB!  Seoses viirusest tingitud keerulise olukorraga ära ettemaksu tasumisega kiirusta.

 • Kui näeme, et reis saab toimuda, saadame arve 
 • Kui soovid meie kaudu lennupiletit, siis selle kohta peame eraldi ühendust!
 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

Soodustused:

 • Püsiklient:  Reisija, kes on meiega käinud varem vähemalt 2 (KAKS) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooskul.
 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 10 (KÜMME) korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.

*Seoses pandeemiast tingitud keeruliste oludega võib tulla reisikavas väiksemaid muudatusi (nt lennugraafiku muutuste tõttu või hotellide tõttu). Anname muudatustest teada kõigile registreerunuile.

LUMISTE KOHTUMISTENI JA OLGE TERVED!

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 221 150