AIM logo
aim.ee Avaleht
 

SUUR PRANTSUSMAA VEINI- JA LOSSITUUR
Bordeaux, Loire, Burgundia ja Alsace veinipiirkonnad

Vaba veel 7 viimast kohta

Baltic Queen wideReisikirjeldus 2019

Pühapäeval, 22.09: Kogunemine Tallinna Lennujaamas kell 4:15...4:30; Air Baltic'u lend Riiga väljub kell 5:45 ning peale ümberistumist Riias maandub lennuk kell 10:30 Bordeaux's. Lennujaamas ootab Aim Reiside buss, millega alustame ringreisi.

Veel samal päeval jõuame teha esimese tutvuse bordoo veiniga, aga samuti austrikasvatusega Arcachonis...

Öö hotellis Bordeaux's;

Esmaspäev, 23.09: Jätkub tutvumine bordoo veinidega- sel päeval tutvume kahe vasakkalda veinimõisaga; õhtuks tagasi samasse hotelli ja soovil õhtusöök näiteks juustukeldris 130 erineva juustuga;

   Trier Porta Nigra   Mosel Bernkastel Kues 

 

Teisipäev, 24.09: Hommikupoolikul külastame veel ühte paremkalda veinimaja... viimane degustatsioon bordoo veinidega ja edasi sõidame juba Cognac'i, kus tutvume nii konjakipealinnaga, kui Meukow'i konjakimajaga, kus muidugi ka degusteerime.

Õhtuks sõidame kaunisse väikelinna, Niort'i ja majutume seal hotelli.  

 

Chateau

Kolmapäev, 25.09: Hommikul tutvume vana kindlusega, Donjon de Niort, mis on läbi ajaloo kaua olnud vanglaks ning nüüd muuseumiks; edasi sõidame juba Loire'i orgu, kus maitseme ka veini, kuid kindlasti tutvume kaunite lossidega; siseneme Chateau d'Azay le Rideau'sse ning vaatleme väljastpoolt Chateau de Chenonceau ja  Chateau de Villandry losse kauni pargiga...

Õhtul majutume hotelli Blois's, mitte kaugel selle linna rojalistlikust lossist.

 

 

 

 

 

 

Neljapäev , 26.09: Kõigepealt veel üks kaunis Loire'i oru lossi- Chateau de Chambord'i külastus ning veinidegustatsioon Loire'i orus; edasisõit Burgundiasse, kus külastame Cremant'i tootvat, iidse kivimurru koobastes asetsevat Les Caves Bailly veinimaja; 

Õhtul majutume hotelli Auxerre'is, mitte kaugel keskaegsest linnasüdamest.

Beaune

 

Reede, 27.09: Burgundia veinide tutvustust jätkame Chablis' piirkonnas, sealt edasi sõidame veinipealinna Beaune'i, kus tutvume keskaegse Hospiitsi ja veinimuuseumiga;

Õhtul majutume hotelli Burgundia pealinnas, Dijonis.

 

 

 

Laupäev, 28.09.: Jätkame veel Burgundia veinidega, kuid seejärel sõidame Alsace'i, kus külastame kõigepealt romantilist väikelinna Eguisheim, tema arvukate veinimajadega.

Õhtul majutume hotelli Alsace'i veinipealinnas, Colmar'is.

Colmar

Pühapäev, 29.09.: sõidame mööda Alsace'i "Veiniteed", külastame kauneid Alsace'i väikelinnu Riquewihr ja Ribbeauville, kus muidugi degusteerime ka veine kahes eripalgelises veinimajas... pealelõunal vaba aeg Colmaris ("väike Veneetsia") 

viinamarjaistandus  Colmar

Öömaja samas hotellis.

Esmaspäev, 30.09.: sõit Frankfurti lennujaama viib mööda Koenigsburgi lossist ja püha Odile'i kloostrist, läbi Vosges'ide rahvuspargi, kus asub ka Maginot' liini kindlustuste hulka kuuluv maa-alune linn Four à Chaux;   

Kell 16:30...17:00 jõuame Frankfurdi lennujaama, kust Air Baltic'u lend väljub kell 18:45; Peale vahemaandumist Riias jõuab lennuk Tallinnasse umbes südaööl!

Meie reisibuss aga jätkab teed kodu poole, kuhu ta jõuab koos veinimajadest ostetud veinidega KOLMAPÄEVA õhtul.

Reisipaketi hind: 720.- €

Püsikliendi hind: 700€

Kuldkliendi hind 680€

Hinnas:

 • Bussisõit mugavustega turismibussis;
 • Kõik majutused koos hommikusöökidega;

Lisatasu eest:

 • Lennukipiletid- võime pakkuda pileteid Air Balticu liinilennuga, hinnaga 320€, vahemaandumisega Riias Tallinnast Bordeaux'sse ja Frankfurdist Tallinnasse, vastavalt reisikavale;
 • Lõuna- ja õhtusöögid.
 • Reisikavas nimetatud degusteerimised- kokku ca. 150€;
 • Reisikavas kirjeldatud losside, kindluste jms. külastused- kokku al. 50€.
 • Majutus ühekohalises toas
 • REISIKINDLUSTUS- tervise- ja reisitõrkekindlustus: 19...64 -aastastele €23,70 ja alates 65-a. €36,30. Lisaks võimalik võtta ka pagasikindlustus.

 Kindlustus:

 • Euroopa ravikindlustuskaart tagab teile tasuta esmaabi võrdselt kohalikega.Tasuda tuleb visiiditasu ja haiglapäeva tasu.
 • Kindlustus versus Ravikindlustuskaart - Loe siit!
 • Sellele reisile minnes soovitame tungivalt teha TERVISE- ja REISITÕRKEKINDLUSTUS.
 • Meie vahendame Salva kindlustust.

Maksmine:

 • Broneeringu soovitame teha kohe, kui tekib plaan meiega kaasa sõita, siis teame huviliste arvu, aga vastastikune vastutus tekib peale ettemaksu, 100 eur tasumist AIM Reisid OÜ arveldusarvele EE631010220108648011 SEB-s. Seejärel saadame arve!
 • Broneerides anna oma toimiv e-aadress, siis jõuab Sinuni ka broneeringu kinnitus ja enne reisi ka veidi täpsem reisiinfo. Lubame, et ei kasuta Sinu andmeid kurjasti ja ei jaga seda infot kolmandatele isikutele. 
 • Reisi eest tasuda on võimalik ka LIISI reisilaenu abil.

Soodustused:

 • Kuldklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 7 korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.
 • Püsiklient: Reisija, kes on meiega reisinud varem vähemalt 2 korda ning nendest vähemalt ühel korral viimase kahe aasta jooksul.

NB! Sellele reisile võta kaasa kehtiv ID-kaart, või pass.

 

Aim Reisid OÜ, Saarma 12, 10617 Tallinn; e-mail: uku@aim.ee; Tel: 56 689 089